Schooljaar 2025-2026 is gestart!

Er staan direct allerlei activiteiten op het programma aan het begin van het schooljaar. De groepen 7 en 8 gaan op kamp in de eerste week. De groepen 1-4 gaan op schoolreisje naar Oud Valkeveen. En half september gaan de groepen 5-8 naar Walibi.

Op deze manier maken we aan het begin van het schooljaar veel leuks met elkaar mee en leren we elkaar beter kennen. Daar hebben we een heel schooljaar plezier van! 

Waar het om gaat

Creatieve vaardigheden

Genieten van de ontwikkeling van de talenten van kinderen: enthousiaste en creatieve (vak)leerkrachten maken het mogelijk! 

Een veilige digitale omgeving

Leren Programmeren en IPads en chromebooks: vanaf groep 1 leren kinderen binnen een veilig digitaal leerplatform.

International Minded

Schoolbreed aanbod van 5 thema's vanuit een (inter)nationaal perspectief.

Na de basisschool

Hobbitstee is onderdeel van Alberdingk Thijm Scholen. Ook na de basisschool kun je kiezen voor een school met een herkenbare visie: onderwijs dat ertoe doet.

School community

Eens een Hobbit, altijd een Hobbit: wij leren van en met elkaar; wij horen bij elkaar en wij zorgen voor elkaar! 

Vieren

'Samen vieren' hoort erbij op de Hobbitstee. Tijdens de wekelijkse viering in de middenruimte leren kinderen zich presenteren voor een groter publiek.